Reformer Pilates
30 Ekim 2019 - by

Aletli Pilates (Reformer)

Reformer Pilates
Aletli pilates olarak da bilinen reformer pilates, özel olarak tasarlanmış aletler ile uygulanan, bedenin esnemesi, kuvvetlenmesi ve kaybettiği enerjiyi geri kazanmasını sağlayan bir egzersiz çeşididir. Nefes eğitiminin de verildiği aletli pilates egzersizleri ile dinç kalabilir ve vücudunuzda inanılmaz bir değişime tanıklık edebilirsiniz.

NES STUDIO ile daha dinç ve formda bir vücuda kavuşmanız çok basit. İstanbul Kadıköy’de bulunan stüdyomuzda tekli, düet ve grup derslerimize katılabilirsiniz.

NES STUDIO’da Birebir Reformer Pilates

Birebir dersler aşağı yukarı bir saat boyunca eğitmen ile birlikte birebir olarak yapılmaktadır. Özel olarak daha önce reformer pilates yapmamış veya kişisel bir takım fiziksel sorunlar yaşayan kişiler için uygun bir ders programıdır. Uzman öğretmenlerimiz sayesinde birebir derslerimizle dengeli bir kas gelişimini başlatabilir ve beden koordinasyonunuzu sağlayabilirsiniz.

Tek Başına Olmak İstemeyenler İçin Düet Pilates

Düet derslerimize ile bir tanıdığınızla birlikte katılabilirsiniz. Özel olarak pilates konusunda tecrübesi olan ya da yalnız derslere katılmak istemeyenlerin tercih ettiği bir ders çeşididir. Ancak bu derslerin daha verimli olması için sizinle gelen kişinin de yaş ve vücut yapısı gibi etkenlerin size yakınlık göstermesi gerekmektedir.

Grup Pilates

En fazla 4 kişi ile gerçekleştirilen grup pilates derslerimizin diğer derslerden en mühim farkı ise fiyat avantajıdır.

Siz de sağlıklı bir yaşam ve daha zinde, daha formda bir beden için en kısa zamanda NES STUDIO danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Add your Comment